...::: Forum Grawlith ::...


#1 2008-01-13 12:27:24

Eshkri

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-13
Posty: 4
Punktów :   

Mechaniczne ulatwienie poczty.

Witam wszystkich, raz jeszcze.

Mam pewien pomysł co do mechanicznego ułatwienia i małego 'upgradu' poczty.
Na razie nie widziałam (może coś przeoczyłam), aby nasze skrzynki pocztowe, miały jakieś ograniczenie co do wielkości, ale ...
W opcjach skrzynki mamy tylko trzy opcje do wyboru, tj; zapisz, wyczyść skrzynkę, i napisz. W miarę przybywania mieszkańców w krainie, może to być pewnym nieudogodnieniem, ze zamiast kasowania poszczególnych listów, maja opcje czyszczenia tylko całej skrzynki. ;] A jak wiemy, w większości sesji, nie kasuje sie wypowiedzi osoby, z która sie pisze, tylko wciskamy parę razy enter, i scrollujemy w dol, po czym wpisujemy nasza wypowiedz. ;] Jeśli wielkość skrzynek zostanie zmniejszona, to wtedy będzie problem. Chcemy narobić sobie miejsca w skrzynce, na listy, jednak nie mamy jak, ponieważ albo kasujemy wszystkie wiadomości, albo... zostajemy bez miejsca, i bez możliwości odbierania nowych listów. ;]

Tak, wiec podsumowując, proponuje wprowadzenie opcji, kasowania poszczególnych listów, co byłoby i ułatwieniem i możliwością lepszej komunikacji.

Pozdrawiam,
Eshkri.

Offline

 

#2 2008-01-13 12:43:05

Sadrax

Administrator

nie dam :P
Zarejestrowany: 2008-01-06
Posty: 12
Punktów :   
WWW

Re: Mechaniczne ulatwienie poczty.

hmm... nie wiem czy Cie dobrze zrozumialem ale tu nie ma ograniczenia na listy ^^ mozesz w skrzynce meic ile chcesz...

jesli chcesz usunac listy to zapisz se te ktore CI beda potrzebne i po sprawie

Nie wiem czy tutaj da sie to zrobic , wiem ze w wyzszych wersjach sa takowe skrzynki

Pozdro

Offline

 

#3 2008-01-13 12:46:08

Eshkri

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-13
Posty: 4
Punktów :   

Re: Mechaniczne ulatwienie poczty.

Tak, jak pisałam, nie byłam pewna czy ograniczenie poczty istnieje, czy tez nie.
Skoro go nie ma, to potrzeba na wprowadzenie tej opcji, jest niepotrzebna. ;]

Pozdrawiam,
Eshkri.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jlb-clan.pun.pl www.knsg.pun.pl www.strzelnica-lezajsk.pun.pl www.malyglod.pun.pl www.gothicmodding.pun.pl